HC Boschton A – HC Naturamed Plav

Zápas vyrovnaných soupeřů. Týmy nastoupily v plné sestavě. HC Plav s kapitánem Pepou Postlem v útoku č. 68 a s Mírou Vávrou č. 11 v obraně. Boschton A posílen hráčem B týmu Tomášem Pikolonem sliboval rovněž kvalitní hru. Boschtoňáci začátek podcenili. Rychlík Pepa Postl dvěma góly v úvodu úplně zaskočil hráče Boschtonu A. Když pak HC Plav zvýšil na 3 : 0 zdálo se , že je vymalováno.

Strojaři však hráli trpělivě, vypadalo to, že mají i více ze hry. Pak přišel opravdu zlom. Plaváci si vzali oddechový čas. Ten však prospěl Boschtonu A . Ihned po první buly po oddechu dal gól. Vzápětí další. Vyrovnání viselo těsně nad ledem. A pak to přišlo.  Vyrovnáno 3 : 3.

Následovala nejlepší část zápasu. Boj o každý centimetr čtverečný ledu. Konečný výsledek 4 : 4 je spravedlivý. Pěkný zápas

 

 HC Fighters Český Kalich – HC Wariors

Tento zápas sliboval zase jeden z pěkných hokejových zážitků. Nebo snad zápas „kocoura s myší“ ? Válečníci začali pěkně bez respektu k lídrovi soutěže. Dali první gól ! Krásný. Ale to bylo dobré víno pro HC Kalich. To jsou hráči s velkým H. Neradi prohrávají. Kališníci zrychlili hru a po krátké přesné rozehrávce vyrovnali a v následujících minutách se ujali vedení.

HC  Warriors vydatně pomáhal, po delší pauze bojovník Caldr. Vstřelil dva góly. Tím druhým vyškolil všechny na ledě přítomné prakticky stojící hráče HC Kalichu. Po sólu od vlastní modré čáry vsítil krásný gól.

Nejlepším hráčem zápasu byl Milan Konrád z HC Kalich. Čtyři góly dal a na dva přihrál.

Výsledek 10 : 4 však vyjadřuje to kdo byl na ledě pánem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *