Aktuality

Start sezóny 2023 – 2024

Blíží se nám zahájení další sezóny RHL. První zápasy budou odehrány 17.9.

Ceny ledů na tento ročník vypadají následovně:

Úterý … 2500,-/tým

Neděle … 3000,-/tým

Jako to bylo doposud, každý tým pošle platbu po každém zápase na účet RHL.

Přihlášení do sezóny 2023 – 2024

Info pro týmy které se chtějí zúčastnit následující sezóny, pošlete prosím do 30.6 závaznou přihlášku na email RHL. Stejně tak je nutné do tohoto termínu zaslat poplatek 4000,- na účet RHL.

Vyhodnocení sezóny 2022-2023

Na závěr letošní sezóny proběhlo 24.3 v restauraci HochŠpalíček její vyhodnocení. Na akci dorazili kromě Warriors zástupci ze všech týmů a řídící výbor soutěže.

Na „bedně“ to letos skončilo následovně:

1.HC Boschton A

2. HC Naturamed Plav

3.HC META

Nejlepším střelcem byl se 31 góly vyhlášen Tomáš Pikolon z týmu Boschton A

Nejslušnějším týmem bylo HC Trendy se 69 trestnými minutami za celou sezónu

Za vedení RHL předal ceny a poháry předseda soutěže Pavel Lískovec.

Pár dalších fotek najdete na tomto linku https://rybnikarskahokejovaliga.rajce.idnes.cz/RHL_-_vyhlaseni_2023/

Po předání cen proběhla diskuse kdy měl každý zástupce možnost navrhnout co by bylo v naší soutěži změnit a vylepšit. Asi největším tématem bylo zajištění rozlosování následující sezóny tak aby týmy odehrály stejný počet zápasů a stejný počet vzájemných zápasů.  Termíny zápasů pro první tři kola budou týmům známé už na začátku sezóny.  V příští sezóně se vrátíme k modelu předkládání registrací před každým zápasem. To pro týmy znamená aby si udělaly pořádek v soupiskách a nahlásily koho je třeba doplnit nebo vyškrtnout. Hráčům kteří registrace nemají zajistí RHL jejich vytisknutí. Čím dříve zašlou vedoucí týmů přihlášku do následující sezóny a požadavek na úpravu soupisky , tím lépe.  Do soutěže se zatím přihlásil jeden nový tým tým HC Red Fox. Pro RHL bude nadále využíván zimní stadion ve Veselí, kde máme pro soutěž  nejlepší podmínky. Hrací dny a hodiny zůstanou pro příští sezónu stejné.

Díky všem týmům za korektní odehrání sezóny a na podzim na viděnou.

J.Marek

… do kdy se letos bude hrát RHL ?

Poslední zápas ročníku 2022-2023 se odehraje 19.3.

Počet a termíny zápasů byly navrženy tak aby týmy měly pokud možno stejný počet zápasů.

 

RHL 2022 – 2023 je za dveřmi ….

Další ročník RHL je před námi. První zápasy se odehrají 25.09. Bohužel se nám od minulé sezóny trochu zvedla cena za pronájem ledu. Pořád jsme ale ve Veselí za lepší peníze než na ostatních stadionech. Soutěž opustil tým HC Fighters Český Kalich. Z důvodu nízkého počtu hráčů skončil se soutěžním hokejem tým Ledenic. Do soutěže se naopak vrátil v RHL známý tým Motorfans. Tzn. do sezóny 2022-2023 vstupuje RHL s celkovým počtem osmi týmů. V plánu je odehrát soutěž na tři kola tak aby týmy měly na konci sezóny stejný počet zápasů. Všem týmům v nové sezóně přeji za vedení RHL jen ty nejlepší hokejové zážitky.

J.Marek

Přihlášení týmů do ročníku 2022-2023

RHL zdar

Pomalu je potřeba zahájit přípravy na následující ročník.

Týmy které se chtějí přihlásit  do dalšího ročníku prosím o zaslání přihlašovacího mailu do 23.6 a  poplatku 5000,- na účet RHL do 30.6.

Začátek sezóny je předběžně plánován od 2.10.2022.

J.Marek