Tento druhý nedělní zápas ani pořádně nezačal a Ledenický klub vedl 1 : 0. Vsítil jej Petr Králík. Byla to střela z poměrně velké
vzdálenosti. Střela nenápadná skoro bez nápřahu. Petr Králík jezdil po ledové ploše skoro jako by spal. To zmátlo jak brankáře tak i obranu Vampires. Další střela a brankář byl prostřelen i po druhé. Zase Petr Králík. Upíři nevěřili vlastním očím asi proto, že jsou to noční tvorové a v poledne je v hale oslňovalo slunce. Nebo to bylo tím, že nehrál kapitán Kamil Dráb. Zraněné koleno. Okolo desáté minuty utkání Vampires špatně střídali zase 6 hráčů v poli stejně jako přestupek z dopoledního zápasu. Pak další chyba proti pravidlům a Vampires hráli ve třech. Matas ( Petr Markytán) vstřelil krásný gól. Brankář Perotka smutně poklek před bránou a nechápal jak je to možné. Ale bylo to tak 0 : 3.
Upíři se však nevzdávali bojovali o každý kousek ledu. V obraně se objevil Petr Šimánek, který se snažil podporovat útok. V útoku se činil Lukáš Fiala a Václav Pitra. Každý vstřelil po gólu. I Michal Jabůrek bojoval. Gól a jedna asistence. Za stavu 1 : 3 se rozjel Petr Tůma z Ledenic a dobře mířenou střelou pod víko upravil stav na 1 : 4.
Utkání mělo svižné tempo. Vampires se snažili, přidali ještě dva góly, ale na dobře připravené Ledenice dnes neměli. Ledenice v pohodě stříleli gól za gólem. Dali jich celkem osum. Utkání hráno velmi slušně, to asi, že budou Vánoce. Tak si je všicni užívejte, moc nepřiberte ať po svátcích zase lítaji jiskry od ledu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *